Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Czarna Białostocka

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

275 000 zł2 806 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej w Klimkach gmina Czarna Białostocka o metrażu 2806m2 To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Czarna Białostocka

Czarna Białostocka,podlaskie

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaz bezposrednia bez prowizji bez agencji! Mam do zaoferowania mieszkanie własnościowe 62 m2 , cztery pokoje z osobną kuchnia i łazienką i toaleta połączoną przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

140 000 zł1 300 m² 107,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki w urokliwym i spokojnym miejscu, zaledwie 30 km od Białegostoku i 10 km od miejscowości Czarna Białostocka! Działki budowalne o powierzchni 1300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

*** 2 pokoje *** *** czarna białostocka *** *** I piętro *** Polecamy mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty w miejscowości Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł94 m² 9 563,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Na sprzedaż piękny dom w otoczeniu lasu o powierzchni 94m2, zlokalizowany na ul. Porzeczkowej w Czarnej Białostockiej! Dom został posadowiony na działce w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 978 m² 201,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną z domkiem holenderskim - lokalizacja Czarna Białostocka - pow. działki 1978m2 - wymiary : szer. 25m ; dł 80 m - ogrodzona : brama.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Zagórna

Buksztel,Czarna Białostocka

280 000 zł5 185 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z dziesięciu działek (7 grunty orne i 3 las) o powierzchni łącznej 5185 m2 w Czarnej Białostockiej w dzielnicy Buksztel, bez warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł30,20 m² 5 960,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z potencjałem + unikalne, duże przestrzenie dodatkowe Czarna Białostocka, ul. Sienkiewicza 3 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,2 m , położona na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Czarna Białostocka

Czarna Białostocka,podlaskie

225 000 zł2 109 m² 106,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2109m , położona w urokliwej lokalizacji Machnacz na ścianie lasu. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Meg reale estate prezentuje jasne, przestronne, mieszkanie- kawalerkę, usytuowane w Czarnej Białostockiej przy ul. Żeromskiego 8. Lokal o powierzchni 36 m2 znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w miejscowości Czarna Białostocka. Blisko znajdują się lasy oraz tereny zielone, ale równocześnie jest łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 230 m² 138,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną - lokalizacja Czarna Białostocka / oś. Pierekały - pow. 1230 m2 - w planie ogólnym tereny będą przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną - media :.

Szczegóły ogłoszenia

1,80 zł/m²8 086 m² 14 555 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Czarna Białostocka przy ul. Kościelnej. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

25,92 zł/m²19,29 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal umiejscowiony na parterze budynku dworca Czarna Białostocka. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Czarna Białostocka,podlaskie

140 000 zł38,10 m² 3 674,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro ab Grand Nieruchomości poleca Państwu mieszkanie o powierzchni ok 38mkw w Czarnej Białostockiej. Lokal znajduje się na I piętrze. znajdujący się w kameralnym, niskim.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł35 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponuje państwu kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł10 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 9809 m2 (0.9809 ha) (obwód 716m) pod inwestycje. w miejscowości Czarna Białostocka. Świetna inwestycja pod zabudowę usługową, handlową bądź produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Czarna Białostocka

Czarna Białostocka,podlaskie

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 603 m²

Oferta Sprzedaży Obiektu Usługowego w Czarnej Białostockiej Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego obiektu usługowego o powierzchni użytkowej około 400.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Czarna Białostocka

350 000 zł60,30 m² 5 804,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa nższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,30 m2 usytuowanego w świetnej lokalizacji ul. Tartaczna, czarna Białostocka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł57 m² 3 491,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz lokalu gotowego do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub innej to ta oferta jest dla Ciebie. ***oferta idealna na twój biznes*** Polecam Państwu lokal znajdując się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Czarna Białostocka,podlaskie

199 000 zł34,60 m² 5 751,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Ogrodowej w Czarnej Białostockiej. Znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły 1993r. Duży balkon zachęca do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

295 000 zł2 022 m² 145,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 0,2022 ha, położona w malowniczej i spokojnej części Czarnej Białostockiej. To miejsce, które łączy w sobie bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 145 m² 27,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna położona ok 16 km od Czarnej Białostockiej i 25 km (25 min)od Białegostoku. Dojazd drogą gminną utwardzoną. Media :woda wymiary :33m x94m Możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Torowa

Czarna Białostocka,podlaskie

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł61,65 m² 6 569,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,65 m , położonego w spokojnej i zielonej części miasta Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Czarna Białostocka,podlaskie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły w Czarnej Białostockiej przy ulicy Prusa. Na przestrzeń mieszkalną skłąda się: -pokój dzienny -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł173 m² 7 797,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Zapraszamy na bezpłatną prezentację wyjątkowej nieruchomości w Czarnej Białostockiej. Na sprzedaż trafia dom z bala o pow. 176m2 wybudowany w 2013 r. na działce o pow. 915 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Czarna Białostocka,podlaskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze przy ul. Konopnickiej w Czarnej Białostockiej. Lokal składa się z dwóch jasnych pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

568 000 zł7 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

7100 m w Złotorii zbuduj swój świat albo zrealizuj projekt inwestycyjny Są nieruchomości, które kupujesz i są takie, które dają Ci wybór. Ta działka daje dokładnie to. Na sprzedaż grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

1 641 500 zł46 900 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***duża działka rolna W pobliżu czarnej białostockiej *** media przy działce *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki rolnej o łącznej powierzchni ok 4,69 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czarna Białostocka +2 km

299 000 zł1 200 m² 249,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urokliwa działka nad rzeką z domkiem - Klimki, 20 km od Białegostoku Jeśli marzysz o miejscu, które pozwoli Ci uciec od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie zapewni wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czarna Białostocka +2 km

156 000 zł1 552 m² 100,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1552 m Klimki k. Czarnej Wsi Kościelnej | Media | Widoki | Spokój Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 552 m , położona w urokliwej miejscowości Klimki,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czarna Białostocka +2 km

Dom z garażem Czarna Wieś Kościelna

Czarna Wieś Kościelna

1 159 000 zł203,80 m² 5 686,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 235 m²

Szukasz większej i komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny w pięknej okolicy? Prezentujemy Ci zatem funkcjonalny i nowoczesny dom wolnostojący z 2022 r. w miejscowości Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czarna Białostocka +3 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem Czarna Wieś Kościelna

Czarna Wieś Kościelna

950 000 zł174,30 m² 5 450,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy 174 m z płaskim dachem stan deweloperski, energooszczędny, na pięknej działce 1300 m w Czarnej Wsi Kościelnej * Lokalizacja: dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czarna Białostocka +3 km

250 000 zł209 m² 1 196,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

*** dom W Z projektem na dwa mieszkania***super inwestycja *** Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 209 m2 zlokalizowany w cichej miejscowości otoczonej Puszczą Knyszyńską. Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czarna Białostocka +3 km

Dom z garażem Czarna Wieś Kościelna

Czarna Wieś Kościelna

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

*** Na sprzedaż: przestronny dom parterowy w malowniczej okolicy Podlasia *** Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy dom położony w otulinie Puszczy Knyszyńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czarna Białostocka +3 km

155 200 zł1 552 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** przestronne działki W czarnej wsi kościelnej *** dobry dojazd do białegostoku *** piękny widok na okolicę *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czarna Białostocka +3 km

178 600 zł4 465 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

*** działka *** malownicza miejscowość blisko lasu *** Zapraszamy Państwa na prezentację dwóch działek położonych w obrębie Czarnej Wsi Kościelnej o powierzchniach ok 4465 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czarna Białostocka +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Czarna Białostocka,podlaskie

242 000 zł1 007 m² 240,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam Działkę bezpośrednio. Niezwykle rzadko dostępna działka należy do ostatnich dostępnych w tej okolicy. Idealny kształt i warunki gruntowe teren jest suchy, a pod warstwą ziemi.